Velice důležitým prvkem našeho výrobního programu jsou samozřejmě vestavěné skříně. Spousta úložného místa ve velkých skříních je nepostradatelnou součástí každého obytného prostoru. Je jedno jestli máte velký dům, nebo malý byt. Vždy je nutné někam schovat oblečení, úklidové potřeby či sezónní věci. 

Sladit velké plochy dvířek s okolním prostorem je umění každého designéra. Také funkčnost, ergonomii a praktičnost je nutné začlenit do projektu vestavěné skříně. Na technicích je výběr vhodného kování, aby vše fungovalo jak má a nedocházelo ke kolizím jednotlivých komponent. 

U nás do vestavěných skříní vybíráme ty nejlepší pojezdové systémy. Do nabídky jsme zahrnuli posuvné dveře v hliníkovém rámu, skryté kolejnice, InLine systémy, otvírací i skládané dveře a mnoho dalšího. Výsuvy na kolejnicích Blum, drátěné programy různých výrobců a cenových kategorií. Vybere si opravdu každý. 

Z tohoto množství Vám naši designéři rádi nabídnou a navrhnou nejlepší variantu vestavěné skříně, která sedne na míru  jak Vám, tak Vašemu bytu. Je možné vybírat z variant vlastní montáže, nebo vestavěnou skříň naši pracovníci zaměří a namontují. 

Věříme, že si z naší nabídky jistě vyberete. Poptávku můžete zadat některému z našich designérů. Nemusíte ani jezdit nikam na prodejnu. Vše vyřídíte z Vašeho domova.

 

Divoká vařečka     

Firma RITZY - interiéry, kuchyně, s.r.o. vznikla v r. 2006

 a řadí se mezi menší až střední společnost. Vyrábíme interiéry dle návrhů našich designerek, architektů..viz. https://www.bytovydesigner.eu, kde se dočtete podrobněji o práci našich designérů.

Každý dům, nebo byt má své kouzlo, jelikož je individuálně řešen a obohacen tak o nápad, který nenajdete v žádném obchodním domě... Velkou výhodou je, že nás práce baví a stala se velkým koníčkem každého z nás. A tak to má být, uvědomujeme si, že je to tak správně.

Pak přichází na řadu stolárna, kde máme vybavení CNC a dalších moderních strojů, šikovných pracovníků, montážníků a technické přípravy výroby.

Předností jsou také sjednané termíny, naše montáže, zapojení spotřebičů, odvoz odpadu z montáže je samozřejmost. 

Pracujeme s každým klientem individuálně a každému z Vás se věnujeme i přímo u Vás doma. Začíná to již před prvním návrhem. 

Díky dnešním moderním strojům tak Váš domov získá výjimečné a přesně padnoucí vybavení, které Vám bude dělat radost. 

Rozhodnete-li se s námi spolupracovat, můžete čekat jen to nejlepší – flexibilní přístup, kvalitní návrhy 3D a montáž kvalitně vyrobeného nábytku kdekoliv po České republice, ale i v zahraničí